Charakteristika

Kvalitní napojení otvorových výplní a oken, dveří nebo portálových systémů je klíčové pro eliminaci úniku tepla, vzniku tepelných mostů a celkovou stabilitu konstrukce.
Podkladové profily Torenit splňují nejvyšší požadavky na technické parametry, životnost i ekologii a životní prostředí.

Výhody

Podkladové materiály pro osazení oken a dveří i jejich montáž musí splňovat požadavky normy ČSN 74 6077. Ty podkladový profil Torenit splňuje a k tomu přináší další výhody. Jedná se o výrobek, který společnost TOR Cheb navrhla výhradně pro montáž podkladových profilů pro okna, dveře a portálové systémy. Torenit tak spojuje všechny požadované vlastnosti existujících materiálů pro instalaci otvorových výplní a eliminuje jejich nedostatky.

Vlastnosti

Torenit splňuje všechny požadované vlastnosti na podkladové profily a zároveň má další benefity. Díky těmto parametrům eliminuje tepelné mosty, zabraňuje úniku tepla a kondenzaci vody. Při tom tvoří pevný a stabilní podklad, díky kterému se zvyšuje životnost stavební výplně.

Podkladové profily z Torenitu mají vynikající tepelně izolační vlastnosti, vysokou nosnost, jsou tvarově stálé a snadno obrobitelné. Torenit lze pořídit za velmi příznivé ceny a konkrétní podkladové profily si může každý sám nakonfigurovat v online konfigurátoru společnosti TOR Cheb.