Charakteristika

Hliníkové stavební prvky jsou velmi ceněným architektonickým prvkem. Hliníková okna svými vlastnostmi uspokojí nejnáročnější požadavky zákazníka včetně požadavku na originalitu.

Konstrukční systém

NELAN dodává okna z profilů Heroal s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Tento hliníkový profilový systém se hodí pro všechny druhy staveb,ať se už jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domky,zimní zahrady,či jen zastřešení vchodů,prosklená zádveří a závětří nebo světlíky. Ve zvláštním provedení nabízíme dokonce i kruhové, segmentové a oválné oblouky.

Design oken

Okna se dodávají v typových rozměrech nebo v rozměrech a tvarech, podle přání zákazníka. Design je možné přizpůsobit požadavku zákazníka i stavebnímu stylu objektů.

Povrchová úprava

Okna mají zaručenu hladkost povrchu a vysokou odolnost proti poškrábání. Dodávají se v eloxované povrchové úpravě nebo se mohou lakovat odstíny podle stupnice RAL. Barvy jsou nanášeny práškovou technologií, která zaručuje mechanickou odolnost a stálost barev. Na přání je možná také povrchová úprava imitující vzhled dřeva.

Záruka na okna

Na naše výrobky poskytujeme záruku až 10 let. Podmínkou je pravidelný servis a údržba naším pracovníkem.