Charakteristika

Hliníkové stavební prvky jsou velmi ceněným architektonickým prvkem. Hliníkové dveře svými vlastnostmi uspokojí nejnáročnější požadavky.

Konstrukční systém

NELAN dodává dveře z profilů Heroal s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Tento hliníkový profilový systém se hodí pro všechny druhy staveb,ať se už jedná o velké průmyslové a administrativní budovy, prosklená zádveří nákupních center nebo o rodinné domky.

Design dveří

Dveře se dodávají v typových rozměrech nebo v rozměrech a tvarech, podle přání zákazníka. Dveře mohou být posuvné nebo otevírací. Design výplně dveří je možné přizpůsobit požadavku zákazníka i stavebnímu stylu objektů.

Povrchová úprava

Dveře je možno dodat v eloxovaném provedení nebo v jakékoliv barvě dle stupnice RAL. Pro náročnější zákazníky je k dispozici exkluzivní povrch RAFAELO nebo imitace dřeva. Všechny tyto povrchy mají vysokou odolnost proti běžnému otěru. Profily lze také dodat dvoubarevné. Dveře je možno také dodat v rozdílné barvě na interiérové a exteriérové straně.

Záruka na dveře

Na naše výrobky poskytujeme záruku až 10 let. Podmínkou je pravidelný servis a údržba naším pracovníkem.

Informace

Veškeré informace včetně cenové a dodací nabídky získáte ve firemních zákaznických centrech v Chebu, Sokolově a Karlových Varech nebo v sídle firmy v Horní Vsi u Chebu.