Nelan - Okna pro život
Logotyp nelan

Nelan / Garážová vrata Nelan

Akční garážová vrata pro rok 2017

Akční garážová vrata pro rok 2017


Dokonalý systém uzavírání garáže nebo dílny

Dokonalý systém uzavírání garáže nebo dílny

Charakteristika

Sekční garážová vrata jsou nejdokonalejším standardním systémem uzavírání garáží a dílen. Díky důmyslnému otevírání získáte více místa v garáži a před garáží máte volný prostor. Vrata se skládají z tepelně izolovaných sekcí s oboustranným ocelovým galvanizovaným pláštěm, ze zárubní s tažnou nebo torzní pružinou. Vrata je možno dodat včetně elektrického pohonu a dalšího příslušenství.

Design vrat

I vrata můžou být designová záležitost a originalita. Vyrábějí se hladká, lamelová s různým provedením drážek nebo v kazetovém provedení. Sekční garážová vrata se dodávají na míru do každého stavebního otvoru. Nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

Povrchová úprava

Vrata mají zaručenu vysokou odolnost proti poškrábání. Povrch vrat je volitelný od hladkého až po strukturu dřeva. Ke standardní bílé barvě je k dispozici velký výběr barev podle stupnice RAL.

Záruka na vrata

Na námi montovaná garážová vrata poskytujeme záruku až 5 let. Podmínkou je pravidelný servis a údržba naším pracovníkem.

Informace

Veškeré informace včetně cenové a dodací nabídky získáte ve firemních zákaznických centrech v Chebu, Sokolově a Karlových Varech nebo v sídle firmy v Horní Vsi u Chebu.