Chcete vidět, jak by mohli vypadat Vaše nové dveře?

Díky konfigurátoru to uvidíte. Vyfoťte si Váš dům, nahrajte fotku do konfigurátoru a vyberte si dveře, které budou nejlépe ladit s vaším domem.  Pak je stačí jen objednat,  my je vyrobíme a namontujeme.  

 

Konstrukční systém

NELAN vyrábí plastové dveře z profilů GEALAN s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Tento profilový systém se hodí pro všechny druhy staveb.

Design dveří

Dveře se dodávají v rozměrech a tvarech podle přání zákazníka. Design výplně dveří je možné přizpůsobit požadavku zákazníka i stavebnímu stylu objektů. U dřevěných dveří je možné řešit zárubně obložkové.

Povrchová úprava

Dveře plastové a hliníkové mají zaručenu tvarovou stálost, hladkost povrchu a vysokou odolnost proti poškrábání. Široká škála barev a dekorů je samozřejmostí. Dřevěné dveře mají povrchovou úpravu provedenou kvalitní dýhou, laminem nebo fólií.

Záruka na dveře

Na naše výrobky poskytujeme záruku až 10 let. Podmínkou je pravidelný servis a údržba naším pracovníkem. Všechny tyto parametry máme vždy na zřeteli a vybíráme pro vás ty nejvyšší standardy. Požadované kvality dosahujeme používáním dveřních výplní PERITO.  Námi volené materiály zaručují potřebnou tvarovou stálost. Dveře mají tak dlouhou dobu životnosti a plní svůj účel po celou dobu životnosti.

Informace

Veškeré informace včetně cenové a dodací nabídky získáte ve firemních zákaznických centrech v Chebu, Sokolově a Karlových Varech nebo v sídle firmy v Horní Vsi u Chebu.