Nelan - Okna pro život
Logotyp nelan

Nelan / O společnosti Nelan

Jsme česká rodinná firma

Jsme česká rodinná firma

Navrhneme nejlepší řešení pro Vaši stavbu, vyrobíme, namontujeme.  Naše výrobky najdete v 9-ti zemích na 3 kontinentech. V případě nečekaných událostí (rozbité sklo, vloupání apod.) je Vám k dispozici náš servisní technik.

 

 


Odbornost, kvalita a preciznost

Odbornost, kvalita a preciznost

Dokážeme nabídnout, v proměnlivosti každodenní reality a v návaznosti na různé požadavky zákazníků, profesionální přístup k zákazníkovi a kvalitní výrobek. Dodržování termínů, odbornost, kvalita a preciznost zpracování finálního výrobku, jsou hlavními zásadami, na kterých si zakládáme. Společnost NELAN spol. s r. o. je českou společností, která se zabývá vývojem, výrobou a dodávkou plastových, hliníkových a dřevěných stavebních výplní podle požadavku klienta.


25 let zkušeností a výhled do budoucnosti

25 let zkušeností a výhled do budoucnosti

Více jak 25 let zajišťujeme pro své klienty komplexní řešení stavebních výplní a jejich doplňků formou tzv. na klíč. Svým přístupem se snažíme lidem zpříjemnit život a zachovat smysl naší činnosti i pro budoucnost. Našimi klienty nejsou jen velkoodběratelé, ale i ti kteří objednají jen jedno okno. Za dobu působení společnosti je naším posláním poskytovat svým klientům služby na nejvyšší úrovni v oboru stavebních výplní a dalších stavebně montážních prvků. Za velmi důležitou součást naší činnosti považujeme přímý kontakt se zákazníkem, protože jedině tak můžeme společně a efektivně řešit všechny otázky, od zadání přes výrobu až po montážní proces. Progresivní technologické postupy a výrobky společnosti jsou certifikovány a nemají negativní vliv na životní prostředí.


Napsali o nás

Napsali o nás


Certifikáty a osvědčení

Certifikáty a osvědčení

Osvědčení Hörmann 2019
Ocenění

Ocenění